פלאיירים

Share on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

(אפשר ורצוי להדפיס, לצלם ולחלק (ולתלות במקומות חוקיים – כדי לא לקבל קנסות)

 

איך ליצור עולם טוב יותר?
פלאייר שמתאר בקצרה איך מנוהלת המדינה, ומציע דרכים כלליות להילחם בשחיתויות.

 

האמת על הקרינה הסלולרית
החברות הסלולריות, הממשלות, האקדמיה, העמותות, הרשויות, כלי התקשורת ושאר והמוסדות מסתירים מהציבור את האמת על המחקרים שנעשו בתחום, שהוכיחו פגיעות בריאותיות חמורות כתוצאה מהקרינה הסלולרית. פלאייר ודפי מידע.
(פרסמנו את כוונתנו להפגין מול בית חולים "איכילוב" במחאה על אנטנה סלולרית ענקית שנמצאה על גג בית החולים מול מחלקת היולדות והמחלקה האונקולוגית. עוד טרם ההפגנה ראינו – בזמן מדידה של רמת הקרינה במקום לקראת ההפגנה – את אנשי החברה הסלולרית מסירים את האנטנה.)

 

עבדות בישראל 2006: אונס ממוסד
מאות נשים מוחזקות בערים מרכזיות בישראל בניגוד לרצונן, בדירות ומרתפים בהם הן מוכות ונאנסות רוב שעות היממה. רשויות האכיפה בישראל יודעות בדיוק היכן כלואות הנשים הללו אך לא פועלות לשחררן, וכלי התקשורת כמעט שאינם מדווחים על מצבן. מדובר בתעשייה שמגלגלת מיליארדי שקלים בשנה: תעשיית הזנות.
בעקבות מאמר זה קיבלנו מכתב איום שמטרתו סתימת פיות.
(קיימנו דוכני הסברה וכמה הפגנות בנושא. ב12.2.07 קיימנו הפגנה מול המשטרה במחאה על כך שהמדינה מענישה את הנשים המהגרות, שהן קורבנות האלימות, כולאת ומגרשת אותן, במקום את הסוחרים. ההפגנה עוררה עניין תקשורתי וסוקרה למשל בערוץ 1. ביום שבו קוימה ההפגנה החליט שר הפנים כי מהגרות שהן קורבנות אלימות לא יגורשו מידית מהמדינה.)

 

מהי הסיבה העיקרית למוות של בני אדם בישראל?
מחלות לב וסרטן גורמים לכ-70% מהתחלואה והתמותה בטרם עת בישראל. ניתן למנוע אותם בקלות רבה, אבל זה מנוגד לאינטרסים של חברות המזון והתרופות.
(בעקבות שביתת רעב מול הכנסת שלקחנו בה חלק, ושכללה גם הפגנות שארגנו, הוגדל סל התרופות ב 350 מיליון שקל והצלחנו למנוע את הפרטת חלוקת התרופות.)

 

משרד הבריאות מרעיל את המים
משרד הבריאות מרעיל את המים פלאייר בנושא "הפלרת" המים – התהליך שבו מוספת למים בכל הארץ הפסולת הרעילה של מפעל "רותם אמפרט" שבבעלות משפחת עופר, אחת המשפחות העשירות והמקושרות ביותר בארץ.
(בעקבות לחץ מצדנו – הפגנות, מכתבים, הפצת מידע – ועוד כמה אנשים, חזרה בה ועדת איכות המים של משרד הבריאות מתמיכתה החד משמעית בהפלרה, הודתה כי אין לכך בסיס מדעי, והמליצה כי רשויות לא יחויבו להרעיל את מי התושבים.)

 

הפרטת המים
פלאייר בנושא הפרטת אחד המשאבים החיוניים לנו ביותר – המים – ותוצאותיה הצפויות.
(בעקבות סיקור תקשורתי שיזמנו בנושא זה בוטלו תביעות מסוימות של תאגיד המים בנתניה מתושבים לתשלום חשבון מים אסטרונומי).

 

הפרטת החינוך
השליטה במדיניות החינוך מופרטת לידי ראשי חברות לשירותי חינוך פרטיים, בעלי אינטרס לפגוע ברמת החינוך שהציבור מקבל ולהגדיל את המסחריות בחינוך.
(לאחר לחץ מצדנו – הפגנות, הפצת מידע ברחוב ובאינטרנט – וכנראה מסיבות נוספות, הוחלט שלא לאמץ חלק מהמלצות דברת ושות', אנשי תעשיית שירותי החינוך הפרטיים.)

 

שחיתות באליטה האקדמית – עמוד חיצוני
העמוד החיצוני של פלאייר שמתאר בקצרה את הניהול המושחת של האוניברסיטאות בישראל.
שחיתות באליטה האקדמית – עמוד פנימי
העמוד הפנימי של פלאייר שמתאר בקצרה את הניהול המושחת של האוניברסיטאות בישראל.
(מספר ימים לאחר חלוקת הפלאייר הזה באוניברסיטת בר-אילן ואחרות, הוזמן אחד מאתנו לחקירות במשטרה בהן ניסו "להלביש עליו" גרימת נזק למכוניתו של הפרופסור המושחת הניתן כדוגמה בפלאייר – אירוע שקרה, לטענת הפרופסור, שנה קודם לכן. כנראה שהפלאייר השפיע…).

 

שחיתות במערכת המשפט
פלאייר של ארז לוסטיג – עדותו בעניין עורכי דין המפחדים לומר את האמת בבית המשפט מחשש לנקמת השופטים.

 

Share on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook