מצגות

Share on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

מומלץ להפיץ כמה שיותר

סרטן ומדיניות הבריאות של מדינת ישראל
מצגת המוכיחה שאלה שעומדים מאחורי הגופים שאמורים להאבק במגפת הסרטן הם אלה שיש להם אינטרס שיהיו יותר חולי סרטן. הפצה של המצגת הזו הובילה לפרסום הכתבה הזו בגלובס
פלאייר בנושא סרטן ומחלות לב
(בעקבות שביתת רעב מול הכנסת שלקחנו בה חלק, ושכללה גם הפגנות שארגנו, הוגדל סל התרופות ב 350 מיליון שקל, והצלחנו למנוע את הפרטת חלוקת התרופות.)

 

חינוך בע"מ – מדיניות החינוך של מדינת ישראל
מצגת המוכיחה כי לאלה שממונים על קביעת מדיניות החינוך יש אינטרס לפגוע ברמת החינוך הניתן לציבור בכדי להגדיל את הביקוש לשירותי החינוך הפרטיים שהם מוכרים, ולכן הם מובילים בכוונה מדיניות חינוך שמטרתה לפגוע ברמת החינוך.
(לאחר לחץ מצדנו – הפגנות, הפצת מידע ברחוב ובאינטרנט – וכנראה מסיבות נוספות, הוחלט שלא לאמץ חלק מהמלצות דברת ושות', אנשי תעשיית שירותי החינוך.)

 

תאונות דרכים ומדיניות התחבורה של מדינת ישראל
מצגת המוכיחה כי אלה שממונים על מדיניות התחבורה ועל המאבק בתאונות הדרכים הם אלה שיש להם אינטרס בהגדלת השימוש בתחבורה מסוכנת יותר, שמגבירה את תאונות הדרכים.
(לאחר שהפגנו מול כנס של "אור ירוק" והפצנו מידע על שליטת אנשים אלה מתעשיית הרכב הפרטי במדיניות התחבורה, בוטלה ההחלטה למנות את יו"ר "אור ירוק" כמנכ"ל הרשות החדשה לבטיחות בדרכים ובוטלו החלטות נוספות שקידם הלובי של אור ירוק/תעשיית הרכב.)

 

ביטחון וטרור
מצגת המוכיחה כי אלה שממונים על בטחון המדינה, מקבלי ההחלטות משמאל ומימין ופטרוניהם, הם אלה שיש להם אינטרס לשמור על המצב הביטחוני המעורער תוך המשך הסכסוך הישראלי-פלשתינאי.

 

מפת השליטה בתקשורת בישראל
בעלי העסקים הגדולים, אנשי ההון שחוברים לפוליטיקאים בכדי לקדם את מטרותיהם על חשבון טובת הציבור, הם אלה ששולטים בכלי התקשורת, ומונעים מעבר של מידע ודעות שעשויים לפגוע בעסקיהם. זהו פרויקט ייחודי של מיפוי הקשר בין בעלי ההון, העסקים שבבעלותם וכלי התקשותם שבבעלותם.

Share on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Facebook

Be the first to comment

Leave a comment